Ako sme fotili prvú kampaň GhostZip

Ako sme fotili prvú kampaň GhostZip
21. marca 2016 Veronika Hladíková

Ako sme fotili prvú kampaň (backstage)

Modelka, fotografka, štylistka, industriálna lokalita, svetlá, líčenie, desiatky kabeliek GhostZip, plno nervov, aj vytúžený pôsobivý výsledok, také bolo pre mňa fotenie prvej GhostZip kolekcie v Bratislave.

Keď fotíte profesionálne, isto viete, koľko práce dá vymyslieť kreatívnu myšlienku a k nej nájsť vhodné prostredie na photoshooting. O to horšie to bolo pre mňa, keďže som veľké profesionálne fotenie organizovala sama pre seba a po prvý raz. V sklade som mala rozloženú kolekciu a typické farebné odtiene – petrolejová, tmavobéžová, granátovočervená, tmavosivá, gaštanovohnedá alebo klasická čierna (v preklade modrá, béžová, červená a hnedá).

Jediné, čo som vedela, kto bude stáť za objektívom. Po zvážení, že to chce zmeniť prostredie kvôli novým nápadom, som zavolala našu skvelú fotografku a dali sme pracovné stretnutie v meste. Po dlhej „káve“ sme prišli na skvelú myšlienku spraviť photoshooting v jedinečnom prostredí s nádychom industrializmu, v Cvernovke. Už len zohnať štylistku a všetkých účastníkov spojiť v jeden termín.

Myslím, že výsledok stojí za to. Nádherné zábery modelky Petry v jemnom svetle priemyselnej budovy uprostred Bratislavy s nádychom nostalgie a do toho jedinečný produkt – zipsová kabelka GhostZip vo všetkých farebných kombináciách pútavo priblížená v detailoch, celku, tón v tóne s outfitom, aj s kontrastnou iskrou.

Modelka

Petra z agentúry Exit Model Management bola veľká profesionálka. Splnila moju predstavu o dokonalej jemnosti a jednoduchej kompozícii.

Štylistka

Barbora Yurkovič naplnila moje ambície štýlového oblečenia, zaujímavých doplnkov a vkusu, ktorý v konečnom dôsledku spraví hlavnú hviezdu z GhostZip kabelky. Žehlila nohavice, bavlnené tričká, triedila blyšťavú bižutériu, leštila topánky a starala sa o každý drobný detail na fotografii, aby bol výsledok prvotriedny.

Fotografka

Profesionálka plná nápadov, pozitívnej nálady a vynikajúceho oka. Zuzka Gavulová vložila do záberov svojho výnimočného ducha. Jej kompozície, dôraz na detail, vyváženosť farieb, výrazu, prístupu boli inšpiratívne pre celý náš tím. Navyše, asistentom pri fotení bol jej partner Peter Frolo, ktorý patrí medzi najlepších fotografov Slovenska. Vidieť pracovať toho fotografické duo je nezabudnuteľný zážitok.

Podporný tím

V podpornom tíme nechýbal môj manžel, ktorý mi je oporou a rovnako ako ja aj veľkým milovníkom módy, kvality a moderného štýlu. Čerstvú štrúdľu priniesla naša PR Mia, kým ja som na priebeh celého dňa mierne v napätí, očakávaní a s dokonalým pôžitkom dohliadala.

A tá najlepšia správa na záver – naše fotografie e-shopovej kampane sa zapáčili aj v Taliansku!

Že by sme sa objavili na stránke  style.it? :-)

Komentáre (0)

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*