GhostZipka – kabelka do voza, aj do koča.

GhostZipka – kabelka do voza, aj do koča.
16. mája 2016 miroslav.nagy

GhostZipka – kabelka do voza, aj do koča.

Máš svoj diár zaplnený aktivitami a stretnutiami a ty nevieš, čo si obliecť?  Podarilo sa ti poskladať outfit, ale uvažuješ, ktorá kabelka je k nemu vhodná? Máme pre teba 5 návrhov, ako môžeš skombinovať svoj šatník s našou GhostZip kabelkou zo zipsu.

PONDELOK – Ide sa do školy!

Začiatok týždňa začínajme pozitívne a hlavne farebne. V škole zažiariš, ak spojíš denimovú sukňu s voľnou bielou blúzkou a žltým sakom. K celému outfitu sa hodí napríklad  veľká červená kabelka CITY, do ktorej zmestíš všetky písacie potreby, peňaženku, zošit, aj notebook. Poskytuje ti veľa miesta a vďaka kvalitným zipsom aj možnosť odniesť ťažšie veci. Kabelka je dostupná v šiestich farbách, z ktorých si určite vyberieš. Pokiaľ do školy nenosíš notebook, dostatok miesta ti ponúkne kabelka DOROTEA, ktorú môžeš vďaka dlhému pútku nosiť na ramene aj v ruke.

ghostzip

UTOROK –  Po škole hneď do fitka!

Skončila ti škola a ty sa potrebuješ rozhýbať vo fitku? Poskladali sme pre teba outfit, ktorý nesklame. V týchto týždňoch sú veľmi populárne nohavice s vyšším pásom. Tie sme doplnili športovou podprsenkou ružovej farby a béžovou mikinou, ktorú môžeš schovať do kabelky. Ideálne pre túto aktivitu je vhodná veľká kabelka DUFFY, ktorá ti ponúka veľa miesta pre fľašu, čisté oblečenie a botasky. Aby ladila k oblečeniu, zvolili sme kabelku hnedej farby s modrými pútkami, no dostupná je v ďalších dvoch farbách. Čaro tejto kabelky sa ukrýva vo vnútri, kde môžeš nájsť malú kozmetickú taštičku alebo peňaženku.

2ghostzip_fitko.hotovo

 

STREDA – Pracovné nasadenie!

Celý ouftit sa skladá z elegantnej bielej blúzky, čiernych dlhých nohavíc zvonového typu a výrazného saka. Spomedzi našich kabeliek sme vybrali biznis kabelku DOROTEA, ktorá patrí do kategórie väčších kabeliek, vhodných na schovanie dokladov, mobilu, okuliarov a papierov z práce. Unesie vám dokonca aj notebook, keďže nosnosť kabeliek GhostZip je 30 kilogramov.

4ghostzip_praca.hotovo

ŠTVRTOK – Drink v meste s kamarátkami!

Už je pred tebou takmer koniec týždňa a to treba osláviť, napríklad chutnou kávou alebo drinkom s kamarátkami. Chceš byť zvodná, milá a zároveň sa cítiť príjemne. To všetko má v sebe náš vytvorený outfit. Kvetované vzory sú teraz in, a preto sme zladili krátku sukňu, čierny čipkovaný crop top a červený priesvitný kardigán. Ako doplnok sme zvolili našu kabelku LETIZIU, ktorá obsahuje vo vnútri peňaženku. Táto kabelka je výnimočná tým, že ak sa rozhodnete s kamarátkami nakupovať, stačí odopnúť okraje kabelky a je z nej veľká shopper taška.

Ak máš radšej menšie kabelky, najviac sa k tejto príležitosti hodí elegantná kabelka GRACE. Dokonalý tvar menšej kabelky cez plece ti ponúkame až v 9 farebných prevedeniach. Originálna kovová ozdoba z logom GhostZip dodáva kabelke neodolateľný šmrnc.

1ghostzip_drink

PIATOK – Víkend sa už blíži a je cítiť leto!

Konečne skončila škola, práca a vonku je cítiť vôňu leta!  Konečne môžeme nosiť šaty, a preto sme vybrali oslnivé, žlté, krátke šaty spojené s rifľovou bundičkou a bielymi mokasínami. Keďže je leto a my nepotrebujeme pri sebe veľa vecí, vybrali sme z pomedzi menších kabeliek. Naša listová kabelka MAGRO poskytuje dostatok priestoru pre okuliare, peňaženku a mobil. Kabelka má na boku milú kovovú karabínku, vďaka ktorej si môžeš pripnúť kabelku k nohaviciach. Aj v tomto prípade platí pravidlo, malá ale šikovná. Zdá sa ti byť táto kabelka stále veľká? Zazipsovali sme pre teba mini kabelku ARI, ktorá je rozmermi akurát vhodná pre mobil a peniaze.

3ghostzip_leto.hotovo

Nezabudni zladiť svoj outfit s našimi kabelkami a pochváľ sa nám na našom Facebooku! :)

Komentáre (0)

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*