Malá kabelka MISS
  • Malá čierna kabelka GhostZip Miss
  • Malá modrá kabelka GhostZip Miss
  • Malá sivá kabelka GhostZip Miss
  • Malá červená kabelka GhostZip Miss
  • Malá hnedá kabelka GhostZip Miss
  • Malá béžová kabelka GhostZip Miss

Malá kabelka MISS

26,99 

Malá kabelka, veľký nápad, to je naša MISS. Hravá ako jej nositeľka! Dokonalá aj v malom prevedení, jedinečná, vyrobená zo zipsov, drobnosť, do ktorej sa zmestí všetko najpotrebnejšie. Originálne farby dopĺňajú ideálnu charakteristiku tohto „babského“ doplnku.

Rozmery: 24 x 1 x 15 cm

Zrušiť výber
Katalógové číslo: 0795 Kategórie: Značka:
000

Drobnosť, ktorá je dostatočne veľká na kozmetiku, telefón a kľúče, ideálny doplnok na rande alebo stretnutie s kamarátkou. Malá kabelka, ktorú možno nosiť v ruke alebo prehodiť cez rameno, spája v sebe eleganciu listovej kabelky, no zároveň komfort crossbody doplnku. Celá je vyrobená zo zipsu, je oživená kovovými detailami a elegantným pútkom. Kabelka je vhodná na popoludňajšie stretnutie s kamarátkou, vhodná do kina s priateľmi, aj na rande s novým obdivovateľom. Originálne kabelky značky GhostZip pútajú pozornosť svojím spracovaním, rovnako dokážu prekvapiť jedinečným balením. V balení môžu pôsobiť ako spleť zipsov, no pri ich zipsovaní zažijete veľa zábavy. Miss je vhodná pre kamarátku ako dokonalé prekvapenie či milá pozornosť.

Additional Information

Hmotnosť 0.16 kg
Rozmery 24 x 1 x 15 cm
Farba

Béžová, Červená, Čierna, Hnedá, Modrá, Sivá

Materiál

Plastový zips s kovovými doplnkami

VLASTNOSTI

Jedinečný dizajn

Unikátny zipsový dizajn kabelky Miss od značky GhostZip zaujme na prvý pohľad, drobné rozmery s pútavými detailmi pohladia dušu každej milovníčky módy.

Prekvapenie pre kamarátku

Ak hľadáte jedinečný dizajn a originálne darčeky, kabelky GhostZip sú tým pravým. Drobná, no praktická kabelka Miss môže byť nenapodobiteľným darčekom pre kamarátku či vašu partnerku.

Hravá

Táto drobnosť prebudí vo vás malé dievčatko, hravé, bláznivé, veselé, ktoré sa skrýva v každej z nás. Vyčarí úsmev každému vôkol vás.

„Rozdiel medzi štýlom a módou je kvalita.“

GIORGIO ARMANI

Recenzie(0)

Zatiaľ bez prvej recenzie.

Pridaj recenziu

Pridaj prvú recenziu. “Malá kabelka MISS”