O nás

O nás

Ako zipsové doplnky GhostZip na Slovensko dorazili

AKO TO ZAČALO

Zašitý obchodík s jedinečnými kabelkami sme našli s mojím mužom počas výletu do Barcelony. Obaja sme veľkí nadšenci módy a bolo pre nás ťažké rozhodnúť sa, či si prezrieme všetky pamiatky mesta, alebo sa necháme pohltiť nákupným ošiaľom.

Rozhodli sme sa pre prehliadku mesta, aj napriek tomu nás však obchodík s kabelkami GhostZip k sebe takmer magneticky pritiahol. Originálne kabelky ma natoľko očarili, že som si zadovážila hneď tri kusy. Jedinečnosť tejto zipsovej módy ma nenechala chladnou a po návrate na Slovensko som sa rozhodla, že tak originálny doplnok si zaslúži miesto aj u nás.

Talianska značka GhostZip pôsobí na trhu od roku 2008 a obľubu si získala postupne po celej Európe. Nápad vytvoriť kabelky zo zipsov pochádza z dielne Talianov Paula a Maura, ktorí prišli s unikátnym dizajnom. Vytvárajú kabelky, do ktorých sa každá žena zamiluje. Celá výroba je sústredená v milánskej provincii Sesto san Giovanni. Každý jeden módny doplnok značky GhostZip je vyrobený vlastnoručne a prechádza niekoľkými kontrolami kvality.

Zaujali ťa kabelky zo zipsu ako nás?

VYBER SI TÚ SVOJU