Ruksak ZENIT
  • Zenit-biela_900-x-900-px
  • Zenit-bledohneda_900-x-900-px
  • Zenit-cierno-zelena_900-x-900-px
  • Zenit-bezova_900-x-900-px
  • Zenit-tmavomodra_900-x-900-px
  • Zenit-seda_900-x-900-px

Ruksak ZENIT

89,90 

Zrušiť výber
Katalógové číslo: 0653 Kategórie: Značka:
000

Hravý ruksak Zenit vytvorený zo zipsov je skvelým doplnkom do školy, do mesta, aj na výlet. Dovnútra Zenitu sa zmestí tablet, knihy, aj kozmetické potreby a v rukách zostane miesto na kávu, smartfón, aj rannú tlač.

Zenit je nápaditým a pohodlným doplnkom pre študentky aj cestovateľky. Unesie uterák i knižky, a zároveň spestrí športový aj ležérne elegantný outfit. Je dostupný vo viacerých farbách a vďaka svojej pevnosti a veľkosti je vhodný na dovolenky, výlety, ale aj do mesta, do knižnice či na squash. Dovnútra tejto praktickej tašky môžete ukryť ladvinku, do ktorej sa zmestia všetky drobnosti a cennosti, ktoré by ste inokedy museli hľadať vo vnútri tašky dlhé minúty. Zipsový ruksačik Zenit má dokonalé uzatváranie na zips, takže sa nemusíte obávať nechceného rozopnutia či straty svojich cenností. Tento výnimočný módny dopnok je šikovným spoločníkom na leto, nestráca svoj tvar ani farbu a je odolný aj voči dažďu.

Additional Information

Hmotnosť 0.35 kg
Rozmery 30 x 8 x 34 cm
Farba

Béžová, Biela, Bledohnedá, Čierna, Oranžová, Sivá, Tmavomodrá

Materiál

Plastový zips s kovovými doplnkami

VLASTNOSTI

Tri v jednom.

Zenit je módou výhod – spája v sebe dievčenskú eleganciu, nosnosť školskej tašky a komfort cestovného ruksaku.

Dokonalá nosnosť.

Kabelky GhostZip majú overenú nosnosť do 30 kilogramov, preto sa nemusíte obávať ruksak poriadne zaťažiť a prenášať všetky svoje nevyhnutnosti.

Farby, ktoré milujete

Leto prináša nový pohľad na farebnú paletu. Všetko sa rozžiari, a tak aj módne doplnky musia držať krok s aktuálnymi farbami. Ruksak Zenit je dostupný v 7 farebných kombináciách.

„Móda je ako hra, nové pravidlá s novou sezónou.“

STEFANO GABBANA

Recenzie(0)

Zatiaľ bez prvej recenzie.

Pridaj recenziu

Pridaj prvú recenziu. “Ruksak ZENIT”