Šedá ma "nosí"

Šedá ma „nosí“
20. novembra 2016 Veronika Hladíková

Dnes je šedýý deň a ja odpáálim to na mesiac, a dáám dáám sprááávu vám! lalala

Tak dnes si fičím na Gladiator nôte, len v troška pozmenenej “sivej verzii”   Poznáte ju? :)

Koľkokrát ste sa v posledných mesiacoch prebudili do dňa a chýbalo vám čosi, no niečo ako, farby? Človek by tú šedinu vonku rozjasnil okamžite, však? Nejedno ráno som celú tu jesennú nudu chcela nejak rozbiť a zistila som nasledovné…, akokoľvek by som v rámci počasia prijala slnečné lúče a viac farieb, v obliekaní ma to ťahá úplne iným smerom. Práve tým myšacím, šedivým, strieborným, ako chcete.

Vezmite si takú šedú mikinu, či sveter. To len k teplákom a pri telke? A čo tak k čiernej koženke a slimkovým rifliam. K tomu obúvam žlté či ružové conversy a nudu prežívam ozaj už len v Brne! Tak sa volal myslím ten film :) Ja ju pokojne oblečiem aj ku sukni, či šatám, prosto na elegantno. Tak kombinujem aj veľké svetre, roláky a pod. Šedú predsa nenosíte vy, ale ona jednoducho nosí vás. Samozrejme, odtieňov sivej je viac (vieme určite, že 50 :) tak pozor, ktorý si zvolíte, každému z nás pristanú farby jemne odlišne.

Kabelka Andy je mojou obľúbenou (áno mám ich v obľube o máličko viac). Je totiž crossbody, a to je pre mňa, slobodu milujúceho človeka, jednoducho paráda. Milujem každý z jej 15 odtieňov, ale momentálne je sivá záhadne tou, ktorú prehodím cez plece najčastejšie. Potom totiž k outfitu pridám akúkoľvek šialenú farbu alebo len tú zbožňovanú čiernu klasiku a viem, že to bude štylisticky celkom vydarené dielo.

Šedá, či sivá je vlastne úžasným zázrakom vo svete farieb, pretože “matchuje” skrátka so všetkým. Na webe nájdete tisíce spôsobov, ako ju ladiť a ktoré jej odtiene váš outfit stopercentne nezradia. Sivá nie je mojím tohtoročným prevratným fashion výmyslom, funguje v móde už zopár rokov. Tento rok však prešla, napríklad, aj do vlasových stylingov, ktoré sú neuveriteľné. Kaderníci a koloristi po celom svete sú z nej paf. Taká Sia to celkom vychytala, nie? :)

A na záver už len moje posolstvo:

Túto sezónu je pre mňa sivá skrátka new black! ;)

Komentáre (0)

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*