Beatrice na výlety
  • Beatrice-tmavomodra_900-x-900-px
  • Beatrice-seda_900-x-900-px
  • Beatrice-bezova_900-x-900-px

Beatrice na výlety

79,90 

Beatrice je skvelou partnerkou na nákupy, na pláž, aj na rodinný výlet. Kabelka pôsobí akoby bola potlačená prúžkovaným vzorom, v skutočnosti je však Beatrice vyrobená z dvoch farieb zipsov.

Rozmery: 42 x 1 x 31 cm

Zrušiť výber
Katalógové číslo: 0655 Kategórie: Značka:
000

Beatrice je taška vyrobená z poctivých zipsov značky GhostZip, ideálna na zájazd k moru, ale aj pracovné stretnutie, pri ktorom potrebujete do tašky schovať notebook. Jej najväčšou výsadou je nosnosť a odolnosť, ktorú počas bežného dňa oceníte. Beatrice si môžete jednoducho prehodiť cez plece a dostanete k nej aj dlhší odnímateľný remienok. Zatiaľ, čo ostatní sa budú kochať unikátnym dizajnom, vy si užijete jej stabilitu a pevnosť. S Beatrice sa dokážete pohodlne pobaliť na predĺžený víkend a pritom pôsobiť absolútne trendovo aj v žabkách s jednofarebným tričkom.

Additional Information

Rozmery 22 x 1 x 18 cm
Farba

Béžová, Biela, Bledohnedá, Bledomodrá, Bledosivá, Bledozelená, Červená, Čierna, Hnedá, Modrá, Oranžová, Ružová, Sivá, Svetločervená, Tmavomodrá

Materiál

Plastový zips s kovovými doplnkami

VLASTNOSTI

Milujeme prúžky

Biele, čierne, farebné i zipsové. Beatrice vytvára z obyčajných zipsov trendový pásikavý kúsok, s ktorým budete vždy šik.

Puzdro vo vnútri

Kabelka Beatrice vás vo vnútri prekvapí svojím šikovným úložným priestorom na kozmetiku a drobnosti, ktoré sa inokedy povaľujú po kabelke.

Honosné farby

Kabelka je vytvorená zo zipsov noblesných tónov, ktoré aj pri výraznom kontraste farieb pôsobia dostatočne elegantne.

„Neznášam narcizmus, no schvaľujem márnivosť.“

DIANA VREELAND

Recenzie(0)

Zatiaľ bez prvej recenzie.

Pridaj recenziu

Pridaj prvú recenziu. “Beatrice na výlety”