Nový trend v móde

Zipsové kabelky ako nový trend v móde
14. apríla 2016 Veronika Hladíková

Zipsové kabelky ako nový trend v móde

Móda, je to štýl, hodnota, názor… Má veľa podôb. Je tvorivá a spoločenská. Či si to pripúšťate, či nie, móda ovplyvňuje každého z nás. Handmade, dnes veľmi ocenený. Aj to sú kabelky zo zipsu. Kabelka pochádzajúca priamo z mesta módy – Milána.

Ja osobne sa nad tým veľmi často zamýšľam. Nie som človek, ktorý musí mať všetko, čo je práve IN. I keď rada sledujem trendy, predsa len, mám svoj štýl, niekto by povedal „svojský“. Pre mňa je móda oslobodzujúca. Moja najobľúbenejšia veta, ktorú často používam je: „Nos čo chceš, pokojne aj vrece od zemiakov, ale nos to tak, že všetkých presvedčíš, že to chcú tiež!“

A tak je to aj s našimi zipsovými kabelkami. Móda je kreatívna. Prečo by sme sa mali nechať módou spútať? Áno, všetci inklinujeme k niečomu inému, a to je dobre. Pretože svet je potom farebný a veselý. Veľmi sa mi páči citát od Coco Chanel:

„Módu si môžete kúpiť, ale štýl musíte mať.“

Úplne sa s tým stotožňujem. Prečo by aj taký konzervatívny typ nemohol vlastniť nejakú tašku, ktorá sa vymyká rovným klasickým líniám? Či totálne športový typ kúpiť tašku, ktorá priam srší eleganciou? Móda nemá pravidlá. Rovnako ako značka GhostZip – kabelky zo zipsu.

Na trhu je mnoho značiek, materiálov a tvarov kabeliek. No my prinášame niečo nové. Nechcem písať, čo tu ešte nebolo, ale v každom prípade niečo, čo sa vymyká klasickému produktu – taška. My nemáme „tašky“, ale zipsové kabelky, ktoré sa vám prihovárajú.

Si akčná a temperamentná? Tak si skús predstaviť na sebe napríklad kabelku Andy, či našu ľadvinku Sam. Aj s nimi vieš ukázať svoju energiu.

Si ležérna? Modely Letizia či Dorotea sú práve pre teba! Môžeš si byť istá, že všetky naše produkty sú vyrobené z prvotriednej kvality a nestráca sa nadčasovosť.

Máš v sebe ženu rebelku? Pre teba sú naše kabelky ako stvorené. Nekonvenčné kabelky pre konvenčné ženy. Nejdeš len tak s davom, a to ťa posúva ďalej.

Cítiš svoje extravagantné ja? To je veľká podstata zipsových kabeliek GhostZip. Kvalitná, značková a úplne iná. Neboj sa ich vyskúšať.

Ja – my sme sa to nebáli tiež. Chceme vám ponúknuť niečo nové, hodnotné a hlavne prístupné pre všetkých. A preto sa nebojte dať do popredia vaše práve JA.

Mať vkus znamená mať svoj vlastný vkus.“ Christian Dior

Komentáre (0)

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*